Sulu spiede Börner

Piegāde: Rīgā un Latvijā (Omniva pakomātā) - 2,00 EUR; uz Igauniju (Omniva pakomātā) - 5.00 EUR. Preces tiek nosūtītas tikai pēc pasūtījuma apmaksas!

Akcija: Jūsu pasūtījums ir lielāks par 50 EUR -> Bezmaksas piegāde Rīgā, Latvijā un Igaunijā (Omniva pakomātā). Veiciet pasūtījumu pa tālruni (+371) 22363521

Sulu spiede Börner
Ražotājs: Börner
Kategorija: Aksesuāri
Pieejamība: Ir uz vietas
20€
11€

Pagatavojiet jūsu iemīļotās sulas ar Börner sulu spiedes palīdzību! Pateicoties speciāli izstrādātajai augšējās daļas konstrukcijai sulas pagatavošanas process kļūst maksimāli vienkāršs un efektīvs. Izmantojiet sulas pagatavošanai apelsīnus, zemenes, greipfrūtu, vīnogas, tomātus, gurķus un citus augļus un dārzeņus.

"Börner's Juicer" ir izgatavota no drošā pārtikas plastika.

Sulu spiede "Börner's Juicer" ir vienkārši iztīrāma no palikušajiem produktiem un mazgājama siltā ūdenī.

  • Ar garantiju netiek nodrošināti: mehāniskie bojājumi un jebkuri citi bojājumi, kas ir radušies nepiemērotas lietošanas, glabāšanas vai kopšanas rezultātā, tajā skaitā tādi, kas ir saistīti ar nepiemēroto mazgājamo līdzekļu vai agregātu izmantošanu; preces vai materiāla īpašas dabiskās īpašības, tādas kā dabisks nolietojums vai krāsas maiņa sakarā ar pārtikas skābju, saules gaismas vai siltuma avota iedarbību; defekti, kas ir izsaukti ar slodzēm ekspluatācijas laikā ražošanas vajadzībām; bojājumi, kas ir saistīti ar glabāšanu, mazgāšanu vai ekspluatāciju temperatūras režīmā, kas ir ārpus intervāla no + 1°с līdz +45°с.

Populārākie produkti

Pieejamība: Nav pieejams
10€
7€
Pieejamība: Ir uz vietas
18€
10€
Pieejamība: Ir uz vietas
7€
5€
Pieejamība: Ir uz vietas
7€
5€