Kartupeļu rīve Börner V5 Powerline + kaste ieliktņu glabāšanai

Piegāde: Rīgā un Latvijā (Omniva pakomātā) - 2,00 EUR; uz Igauniju (Omniva pakomātā) - 5.00 EUR. Preces tiek nosūtītas tikai pēc pasūtījuma apmaksas!

Akcija: Jūsu pasūtījums ir lielāks par 50 EUR -> Bezmaksas piegāde Rīgā, Latvijā un Igaunijā (Omniva pakomātā). Veiciet pasūtījumu pa tālruni (+371) 22363521

Kartupeļu rīve Börner V5 Powerline + kaste ieliktņu glabāšanai
Ražotājs: Börner
Kategorija: Dārzeņu griezēji
Pieejamība: Ir uz vietas
50€
45€
Oriģinālā dārzeņu griezēja Börner jaunā versija ļaus jums strādāt vēl drošāk, precīzāk un ātrāk nekā jebkad iepriekš. Jums tiek piedāvāta plaša griešanas variantu izvēle: šķēlītēs, salmiņos (četru veidu), kā arī dažāda veida kubiciņos. Kopumā jums ir pieejami 10 griešanas varianti.

Strādājot ar Börner dārzeņu griezējiem un rīvēm mēs rekomendējam izmantot augļu turētāju.

 • Komplektā V5 iepilpst V-formas pamata nazis un trīs ieliktņi

  Vispraktiskākais un ērtākais Bőrner komplekts dārzeņu griešanai sastāv no 5 priekšmetiem:

  • V-formas pamata nazis, kurā ir pa vienam ieliekami dažādi ieliktņi;
  • Trīs ieliktņi (beznažu, ieliktnis ar 3,5 mm. nažiem un ieliktnis ar 7 mm. nažiem);
  • Augļu turētājs.

  Pielietošana

  Ar pirmo ieliktni sagriežam kāpostus, griežam smalkos gredzenos un smalkās šķēlītēs, tai ir 4 biezuma līmeņi un iespēja aiztaisīt nazi glabāšanai.

  Otrais ieliktnis – 3,5 mm., smalkiem salmiņiem un kubiciņiem, papildus ir pārslēdzams uz biezumu 1,6 mm.

  Trešais ieliktnis ar 7 mm. nažiem frī kartupeļu griešanai un lielām šķēlītēm salātiem, papildus ir pārslēdzams uz biezumu 4,5 mm.

 • Beznažu ieliktnis

  Beznažu ieliktnim ir 5 stāvokļi, kurus var pārslēgt ar pogas palīdzību kas atrodas uz korpusa sāna. Šie 5 stāvokļi nodrošina 4 biezuma līmeņus, bet 5.stāvoklis aiztaisa nazi glabāšanai.

  Strādājot ar šo ieliktni jūs uzreiz sapratīsiet, ka griešana pavisam neatšķiras no griešanas ar parasto virtuves nazi. Vienkārši agrāk griežot produktu jūs kustinājāt nazi, bet tagad jūs kustināt produktu. Ja tie ir kāposti – griešanas rezultātā jūs iegūsiet salmiņus; ja tie ir sīpoli, tomāti, gurķi, kabači, citrons, desa un tml. – tie būs aplīši. Bet, ja jūs ieliksiet baklažānu ar garo pusi – sanāks garas plāksnes, kuras ir ērti apcept, sapildīt un iegūt brīnišķīgas mazās ruletes.

 • Ieliktnis ar nažiem 3,5 mm.

  Ieliktnis ar smalkiem nažiem sagriezīs jūsu produktu 3,5 mm. biezajos salmiņos. Garajos vai īsajos. Pievērsiet uzmanību tam, ar kuru pusi jūs izvietojat dārzeņus uz griezēja. Jūs nekad neiegūsiet garos salmiņus, ja jūs uzlikāt burkānus uz griezēja ar īso pusi. Jo garāks ir burkāns, jo garāki ir salmiņi. Izņēmums ir kāposti un sīpoli – griežot tos ar šo ieliktni jūs iegūsiet rezultātu smalku kubiciņu veidā.

  Šis pats ieliktnis ar pogas palīdzību var tikt pārslēgts uz biezumu 1,6 mm., kā rezultātā jūs iegūsiet ļoti smalkus salmiņus, bet pagriežot turētāju par 45” – smalkus kubiciņus.

  1,6 mm. stāvoklis ir ļoti labs dārzeņu griešanai apcepšanai, piemēram, burkānu griešanai plovam vai “korejiešu” salātiem, kā arī sagriež dārzeņus līdzīgi rīvei “Roko”, kas tiek pārdota atsevišķi.

 • Ieliktnis ar nažiem 7 mm.

  Izmantojot ieliktni ar lieliem nažiem jūs ātri un bez pūlēm sagriezīsiet kartupeļus garajās šķēlītēs cepšanai, dārzeņus salātiem kubiciņos, kāpostus soļankai, borščam un skābo kāpostu zupai lielajos kubiciņos.

  Šis pats ieliktnis ar pogas palīdzību var tikt pārslēgts uz biezumu 4,5 mm., kā rezultātā jūs iegūsiet smalkus salmiņus, bet pagriežot turētāju par 45” – kubiciņus. Šis ieliktnis labi der cietiem svaigiem dārzeņiem, piemēram, selerijām, kolrābi, burkāniem.   

 • Ieliktnis ar 10 mm. nažiem

  Papildus varat iegādāties ieliktni ar 10 mm. atstatumu starp nažiem. Pasūtīt >>

  Šis ieliktnis ar 10 mm. lielu attālumu starp nažiem ļaus jums sagriezt produktus šķēlītēs un kubiciņos, kas ir 1,5 reizes biezāki nekā griežot ar lielo ieliktni, kas ietilpst komplektā. 7 mm. un 10 mm. ieliktņi ir ļoti līdzīgi savā starpā, tikai otrajā ieliktnī ir lielāks attālums starp nažiem.

Populārākie produkti

Pieejamība: Nav pieejams
70€
55€
Pieejamība: Ir uz vietas
63€
45€
Pieejamība: Nav pieejams
45€
35€
Pieejamība: Ir uz vietas
45€
39€