Dārzeņu griezējs Börner V6 (analogs V3)

Dārzeņu griezējs Börner V6 (analogs V3)
Ražotājs: Börner
Kategorija: Dārzeņu griezēji
Pieejamība: Ir uz vietas
69.9 €
55 €
Atlaide 21%

Materiāls: Plastmasa + Metāls

Leģendārā “Börner Rīve” – profesionāļu un gardēžu, kuriem patīk stils virtuvē, izvēle.

Modelis "V6 ExclusiveLine" ir “Profi” komplekts plus ieliktnis “zero”, kas dod vēl vienu griešanas biezumu un aiztaisa v-nažu asmeņus glabāšanas laikā.

Ja jums ir nepieciešamas biezas, plānas vai ļoti plānas šķēlītes, kubiciņi zupām vai ragū vai biezie salmiņi frī kartupeļiem, šis dārzeņu griezējs jums palīdzēs. V6 exclusiveline ir augsti funkcionāls un mūsdienīgs stilīgs dizains, kas kļūs par jebkuras virtuves rotājumu.

Loading video...
 • Komplektācija

  Šī dārzeņu griezēja komplektā, izņemot standarta ieliktni, ir 3,5 mm. un 7 mm. biezie asmeņi. Turklāt šis dārzeņu griezējs ir nokomplektēts ar ieliktņu glabāšanas kasti un augļu turētāju. Mēs rekomendējam izmantot augļu turētāju, lai aizsargātu jūsu pirktus no asajiem asmeņiem no nerūsējošā tērauda.

  Tāpat ir pieejami papildus asmeņi: 1,6 mm., 4,5 mm. un 10 mm.

 • Beznažu ieliktnis

  Strādājot ar šo ieliktni jūs uzreiz sapratīsiet, ka griešana pavisam neatšķiras no griešanas ar parasto virtuves nazi. Vienkārši agrāk griežot produktu jūs kustinājāt nazi, bet tagad jūs kustināt produktu. Ja tie ir kāposti – griešanas rezultātā jūs iegūsiet salmiņus; ja tie ir sīpoli, tomāti, gurķi, kabači, citrons, desa un tml. – tie būs aplīši. Bet, ja jūs ieliksiet baklažānu ar garo pusi – sanāks garas plāksnes, kuras ir ērti apcept, sapildīt un iegūt brīnišķīgas mazās ruletes.

 • Ieliktnis ar nažiem 3,5 mm.

  Ieliktnis ar smalkiem nažiem sagriezīs jūsu produktu 3,5 mm. biezajos salmiņos. Garajos vai īsajos. Pievērsiet uzmanību tam, ar kuru pusi jūs izvietojat dārzeņus uz griezēja. Jūs nekad neiegūsiet garos salmiņus, ja jūs uzlikāt burkānus uz griezēja ar īso pusi. Jo garāks ir burkāns, jo garāki ir salmiņi. Izņēmums ir kāposti un sīpoli – griežot tos ar šo ieliktni jūs iegūsiet rezultātu smalku kubiciņu veidā.

 • Ieliktnis ar nažiem 7 mm.

  Izmantojot ieliktni ar lieliem nažiem jūs ātri un bez pūlēm sagriezīsiet kartupeļus garajās šķēlītēs cepšanai, dārzeņus salātiem kubiciņos, kāpostus soļankai, borščam un skābo kāpostu zupai lielajos kubiciņos.

Populārākie produkti

17 €
15 €
Atlaide 11%
12,9 €
10 €
Atlaide 22%
17 €
15 €
Atlaide 11%
12,9 €
10 €
Atlaide 22%