Dārzeņu griezējs Börner rīve V3 Trendline + Kaste

Piegāde: Rīgā un Latvijā (Omniva pakomātā) - 2,00 EUR; uz Igauniju (Omniva pakomātā) - 5.00 EUR. Preces tiek nosūtītas tikai pēc pasūtījuma apmaksas!

Akcija: Jūsu pasūtījums ir lielāks par 50 EUR -> Bezmaksas piegāde Rīgā, Latvijā un Igaunijā (Omniva pakomātā). Veiciet pasūtījumu pa tālruni (+371) 22363521

Dārzeņu griezējs Börner rīve V3 Trendline + Kaste
Ražotājs: Börner
Kategorija: Dārzeņu griezēji
Pieejamība: Nav pieejams
45€
35€

Oriģinālā dārzeņu griezēja Börner klasiskā versija, kas ātri un viegli tiks galā jūsu dārzeņiem un augļiem. Börner V3 Trendline tiek piegādāta ar diviem ieliktņiem, kas ir domāti ātrai, vienlīdzīgai un vienkāršai griešanai uz gabaliņiem, salmiņiem un kubiciņiem.

Komplektā ietilpstošais augļu turētājs aizsargās jūsu pirkstus no kvalitatīvajiem asmeņiem no nerūsējošā tērauda.

Dārzeņu griezējs V3 Trendline ir populārs visā pasaulē ar tā drošumu un izturīgumu un ir spilgts vācu kvalitātes rādītājs. Patentētais Börner V-nazis ļauj sasniegt dizainam optimālus griešanas rezultātus ar minimālo piepūli.

Strādājot ar Börner dārzeņu griezējiem un rīvēm mēs rekomendējam izmantot augļu turētāju, kas ietilpst komplektā.

Ātri, droši un veselīgi!

Strādājot ar Börner dārzeņu griezējiem un rīvēm mēs rekomendējam izmantot augļu turētāju.

  • Beznažu ieliktnis

    Kad jūs sāksiet griezt iemantojot šo ieliktni, jūs uzreiz sapratīsiet, ka griešana pavisam neatšķiras no griešanas ar parasto virtuves nazi. Vienkārši agrāk griežot produktu jūs kustinājāt nazi, bet tagad jūs kustināt produktu. Ja tie ir kāposti – griešanas rezultātā jūs iegūsiet salmiņus; ja tie ir sīpoli, tomāti, gurķi, kabači, citrons, desa un tml. – tie būs aplīši. Bet, ja jūs ieliksiet baklažānu ar garo pusi – sanāks garas plāksnes, kuras ir ērti apcept, sapildīt un iegūt brīnišķīgas mazās ruletes.

  • Ieliktnis ar nažiem 3,5 mm.

    Ieliktnis ar smalkiem nažiem sagriezīs jūsu produktu 3,5 mm biezajos salmiņos. Garajos vai īsajos. Pievērsiet uzmanību tam, ar kuru pusi jūs izvietojat dārzeņus uz griezēja. Jūs nekad neiegūsiet garos salmiņus, ja jūs uzlikāt burkānus uz griezēja ar īso pusi. Jo garāks ir burkāns, jo garāki ir salmiņi. Izņēmums ir kāposti un sīpoli – griežot tos ar šo ieliktni jūs iegūsiet rezultātu smalku kubiciņu veidā.

  • Ieliktnis ar nažiem 7 mm.

    Izmantojot ieliktni ar lieliem nažiem jūs bez pūlēm, sekunžu laikā, sagriezīsiet kartupeļus garajās šķēlītēs cepšanai, dārzeņus salātiem kubiciņos, kāpostus soļankai, borščam un skābo kāpostu zupai lielajos kubiciņos.

Populārākie produkti

Pieejamība: Nav pieejams
70€
55€
Pieejamība: Ir uz vietas
50€
45€
Pieejamība: Ir uz vietas
45€
39€
Pieejamība: Ir uz vietas
68€
50€