Dārzeņu griezējs Börner V5 Powerline + Ovālais trauks

Piegāde: Rīgā un Latvijā (Omniva pakomātā) - 2,00 EUR; uz Igauniju (Omniva pakomātā) - 5.00 EUR. Preces tiek nosūtītas tikai pēc pasūtījuma apmaksas!

Akcija: Jūsu pasūtījums ir lielāks par 50 EUR -> Bezmaksas piegāde Rīgā, Latvijā un Igaunijā (Omniva pakomātā). Veiciet pasūtījumu pa tālruni (+371) 22363521

Dārzeņu griezējs Börner V5 Powerline + Ovālais trauks
Ražotājs: Börner
Kategorija: Dārzeņu griezēji
Pieejamība: Ir uz vietas
63€
45€

Oriģinālā dārzeņu griezēja Börner jaunā versija ļaus jums strādāt vēl drošāk, precīzāk un ātrāk nekā jebkad iepriekš. Jums tiek piedāvāta plaša griešanas variantu izvēle: šķēlītēs, salmiņos (četru veidu), kā arī dažāda veida kubiciņos. Kopumā jums ir pieejami 10 griešanas varianti.

Strādājot ar Börner dārzeņu griezējiem un rīvēm mēs rekomendējam izmantot augļu turētāju.

 • Komplekts V5, sastāv no V-veida galvenā naža un trīm ieliktņim.

  Vispraktiskākais un ērtākais komplekts Börner dārzeņu smalcināšanai sastāv no 5 priekšmetiem:

  • V-veida galvenā naža, kurā pēc kārtas tiek ievietoti dažādi ieliktņi; 
  • trīs ieliktņi (bez nažiem, ieliktnis ar 3,5 mm. nažiem un ieliktnis ar 7 mm. nažiem);
  • dārzeņu turētājs.

  Izmantošana:

  Viens ieliktņis ir priekš kāpostiem, vai griež plānus gredzenus, un plānas šķēlītes. 

  Ar otro ieliktni – 3,5 mm. griežam tievus salmiņus un kubiņus. 

  Trešais ieliktnis ar 7 mm. nažiem smalcina šķēlītēs kartupeļus un lielas šķēlītes salātiem. 

 • Ieliktnis bez nažiem

  Beznažu ieliktnim ir 5 stāvokļi, kurus var pārslēgt ar pogas palīdzību kas atrodas uz korpusa sāna. Šie 5 stāvokļi nodrošina 4 biezuma līmeņus, bet 5.stāvoklis aiztaisa nazi glabāšanai.

  Strādājot ar šo ieliktni, Jūs tūlīt pat sapratīsiet, ka šī smalcināšana ne ar ko neatšķiras no smalcināšanas ar ierasto virtuves nazi. Tikai agrāk nazis virzījās pa produktu, bet tagad produkts pa nazi. Ja tie ir kāposti – smalcinot rodas salmiņi; ja tie ir sīpoli, tomāti, gurķi, kabači, citroni, desa utt. – veidojas gredzeni. Bet, ja nu Jūs ielikāt baklažānus ar garo malu – Jūs iegūsiet garas sloksnes-šķēles, kuras ērti apcept, piepildīt vai padarīt par lieliskām ruletēm. 

 • Ieliktnis ar 3,5 mm. nažiem 

  Ieliktnis ar mazajiem nažiem sagriezīs produktu 3,5 mm. salmiņos. To garums ir atkarīgs no tā, kādā stāvoklī attiecībā pret nažiem novietosiet produktu. Ja dārzeņu smalcinātājā novietosiet burkānus ar īso malu, tad iegūsiet īsos salmiņus. Jo garāki ir burkāni - jo garāki ir salmiņi. Izņēmums ir kāposti un sīpoli – to smalcināšana ar šo ieliktni dos jums rezultātā sīkus kubiņus. 

  Papildus, parsledzoties ar pogu uz korpusa uz biezumu 1,6 mm. iegūsiet ļoti planus salmiņus, un, pagrižot dārzeņu turētāju uz 45' - kubiņus.

  Ar ieliktni, kuram attālums starp nažiem ir 1,6 mm., produktus var sagriezt divreiz plānākās kārtās nekā ar mazo ieliktni, kas ietilpst komplektā. 1,6 mm. ieliktnis ir ļoti labs dārzeņu šķērēšanai, lai tos apcepinātu, burkānu sasmalcināšanai plovam vai “korejiešu” salātiem un iegūt smalcinājumu, kas atgādina smalcinājumu, kuru var iegūt ar rīvi “ROKO”, kuru var iegādāties atsevišķi. 

 • Ieliktnis ar 7 mm. nažiem 

  Ar ieliktni, kuram ir lielie naži, Jūs ātri un bez pūlēm sagriezīsiet kartupeļus garos stienīšos apcepšanai, dārzeņus stienīšos salātiem, kāpostus lielos kubiņos soļankām, borščiem un kāpostu zupām. 

  Papildus, parsledzoties ar pogu uz korpusa uz biezumu 4,5 mm. iegūsiet ļoti salmiņus, un, pagrižot dārzeņu turētāju uz 45' - kubiņus.

 • 10 mm. ieliktnis

  Papildus varat iegādāties ieliktni ar 10 mm. atstatumu starp nažiem. Pasūtīt >>

  Ieliktnis ar 10 mm. atstatumu starp nažiem dod Jums iespēju sasmalcināt produktus stienīšos un kubiņos, kas ir pusotras reizes biezāki nekā tie, kas iegūti ar lieli ieliktni, kurš ietilpst komplektā. 7 mm. un 10 mm. ieliktņi ir ļoti līdzīgi un atšķiras tikai ar to, ka otrajam ieliktnim naži ir retāki. 

Populārākie produkti

Pieejamība: Nav pieejams
70€
55€
Pieejamība: Ir uz vietas
63€
45€
Pieejamība: Nav pieejams
35€
Pieejamība: Ir uz vietas
50€
45€