Panna Josko no lietā alumīnija (ø 24 cm.)

Piegāde: Rīgā un Latvijā (Omniva pakomātā) - 2,00 EUR; uz Igauniju (Omniva pakomātā) - 5.00 EUR. Preces tiek nosūtītas tikai pēc pasūtījuma apmaksas!

Akcija: Jūsu pasūtījums ir lielāks par 50 EUR -> Bezmaksas piegāde Rīgā, Latvijā un Igaunijā (Omniva pakomātā). Veiciet pasūtījumu pa tālruni (+371) 22363521

Panna Josko no lietā alumīnija (ø 24 cm.)
Ražotājs: JOSKO
Kategorija: Pannas
Pieejamība: Ir uz vietas
60€
 • Diametrs: 24 cm.
 • Augstums: 5 cm.
 • Pārklājuma tips: titāna, keramiskais
 • Plīts: gāzes, elektriskais, stikla keramikas

Panna ar klasisku bortiņa augstumu (5 cm.). Ir aprīkota ar noņemamajiem rokturiem. Tas ļauj izmantot to cepeškrāsnī un nodrošina kompaktu glabāšanu.

Trauki ir roku darbs, tiem ir unikāls dibens un nodilumizturīgs titāna-keramiskais pārklājums.

"FIRE-BIRD PROFESSIONAL LINE" profesionālie virtuves trauki izmantošanai mājās. Augstākās klases trauki, kas ir izgudroti un tiek ražoti vācijā, un atbilst eiropas kvalitātes standartiem. Tos raksturo īpaša izturība.

Paredzēta gāzes un elektriskajām plītīm, tajā skaitā stikla keramikas.

 • Materiāls

  Katra panna tiek lieta ar rokām no alumīnija, kuram atšķirībā no citiem materiāliem ir augsts siltumvadītspējas koeficients.

  Tas nodrošina ātru trauku uzkaršanu un vienmērīgu siltuma sadali. Tā piemēram, čugunam šis koeficients ir vienāds ar “20”, tēraudam “47”, bet alumīnijam “235”.

  Dibens

  Kompānijas-ražotāja patentētais unikālais biezinātais dibens ar radiālo sašķelšanu, kas akumulē siltumu. Šāda konstrukcija nodrošina ātru un vienmērīgu pannas uzkaršanu.

 • Pārklājums

  Mūsdienīgs un īpaši izturīgs titāna-keramiskais pārklājums "Stone-Titan" ar absolūti jaunām pretpiedegšanas kvalitātēm, kas ļauj pagatavot ēdienu bez eļļas un taukiem.

  Pannas ir viegli un ātri mazgājamas.

 • Furnitūra

  Furnitūra ir izgatavota vācijā no kvalitatīviem materiāliem.

  Rokturi

  Pannas noņemamie rokturi ir aprīkoti ar drošu stiprināšanas mehānismu, ir ērti lietojami, ekonomē vietu virtuvē. Ievietojot pannu cepeškrāsnī, rokturis ir jānoņem. Nenoņemamie bakelīta rokturi sautējuma kastroļiem ir termoizturīgi un iztur temperatūru līdz +250 grādiem.

Populārākie produkti

Pieejamība: Ir uz vietas
60€
Pieejamība: Ir uz vietas
70€
Pieejamība: Ir uz vietas
80€
Pieejamība: Ir uz vietas
100€